Dzisiaj jest wtorek, 28 maja 2024 r.
Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
AKTUALNOŚCI
Stypendia przyznane
Dodano: 2008-06-12

Stypendia dla uzdolnionej młodzieży z warszawskich i mazowieckich szkól - przyznane. 

Realizujemy program: Rozwinąć skrzydła - program stypendialny dla uczniów i słuchaczy.

Program dofinansowywany jest przez  Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz przez Społeczny Fundusz Stypendialny.

UWAGA. Stypendia zostały przyznane. >>>>> Stypendyści. Lista 1.>>>>>Stypendyści. Lista 2.

Zasady zgłaszania kandydatów do stypendiów określał >>> regulamin  (do druku)  i   >>> wniosek (do  edycji). Uzdolniona młodzież z warszawskich i mazowieckich gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz szkół policealnych występowała o takie stypendia. O przyznaniu stypendium decydowała paroosobowa kapituła, a nie kolejność zgłoszeń. 

Ważną wiadomością jest to, że tym razem poszukiwaliśmy młodzieży aktywnej w dziedzinach nieartystycznych i niesportowych. Szukaliśmy młodych naukowców, dziennikarzy, organizatorów życia społecznego w swoich środowiskach, wynalazców, cheap replica handbags, konstruktorów i fascynatów innych dziedzin.

Kandydat powinien mieć wybitne uzdolnienia w jakiejś dziedzinie, ale także niezłe wyniki w nauce. Stypendia będą przekazywane w formie rzeczowej. Stypendysta może wskazać rzecz czy usługę, za którą my zapłacimy lub ją dofinansujemy. 

3 grudnia, w siedzibie Akademii Sztuki i Kultury, odbyło się spotkanie stypendystów z gimnazjów i liceów. Były przemówienia, podziękowania, stypendyści odebrali >>>> Listy gratulacyjne, były pamiątkowe zdjęcia i rozmowy przy słodkim poczęstunku.

 

Save

Powered By RiseNet CMS © 2024
   
luxusreplica uhren rolex replica orologi replica www.aaauhren.de