Dzisiaj jest niedziela, 21 kwietnia 2024 r.
Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
AKTUALNOŚCI
Program - Teatr według Jerzego Grotowskiego
Dodano: 2009-01-02

Realizacja programu Teatr według Jerzego Grotowskiego

Zakończyliśmy realizację tego >>>>programu

Program TEATR WEDŁUG JERZEGO GROTOWSKIEGO zrealizowało nasze Stowarzyszenie Sztuka-Edukacja-Promocja ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego materialnym wyrazem jest płyka DVD.

Publikacja powstała dzięki współpracy z wrocławskim Instytutem im. Jerzego Grotowskiego i warszawskim 21 Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jerzego Grotowskiego.
Zawarty w publikacji materiał filmowy, fotograficzny i teksty jest przeznaczony wyłącznie do celów edukacyjnych i nie może – zgodnie z prawem autorskim – służyć innym celom a zwłaszcza celom komercyjnym.
Publikacja przeznaczona jest dla nauczycieli, instruktorów teatralnych, animatorów kultury, którzy tą droga otrzymują bogatą dokumentacji fotograficzną, filmową, obszerny materiał biograficzny dotyczący Jerzego Grotowskiego, jego współpracowników i ideowych spadkobierców oraz liczne bibliograficzne adresy wsparte linkami internetowymi odsyłającymi do najważniejszych ośrodków i publikacji związanych z twórczością J. Grotowskiego. Zgromadzony tu materiał może służyć do samokształcenia jak też do prowadzenia lekcji z języka polskiego, wiedzy o kulturze, zajęć edukacyjnych dla zespołów teatrów młodzieżowych itp. >>>więcej.
Celem strategicznym publikacji jest edukacja kulturalna i kształcenie kadr kultury – zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności, przez beneficjentów projektu, w zakresie stosowania warsztatu pracy teatralnej Jerzego Grotowskiego z okresu Teatru Laboratorium.
 
Warszawa, grudzień 2008

Instytucje, teatry, placówki oświaty, instruktorzy teatralni itp. proszeni są o zgłaszanie się z prośbą o bezpłatne przekazanie dla nich stworzonego wydawnictwa >>>>>>>>>>> Karta zgłoszeniowa.

Powered By RiseNet CMS © 2024
   
luxusreplica uhren rolex replica orologi replica www.aaauhren.de